603 453 732Po - Pá: 7:00 - 15:30

0 ks za 0,00 

Hořické trubičky

Máte rádi sladké? My ano!

Hořické trubičkyNejraději tradiční hořické trubičky, a proto jsme se v roce 2000 stali majoritním vlastníkem firmy Pravé hořické trubičky spol. s r.o..Ta je jedním z nejvýznamnějších výrobců oplatkového zboží a tradičních cukrovinek.

Společnost Pravé hořické trubičky spol. s r.o. prošla významnými změnami v oblasti marketingu a vývoje cukrovinek. Výrobky jsme podrobili vědeckým studiím se zaměřením na potraviny pro spotřebitele s metabolickým onemocněním a produkty zdravého životního stylu. Na základě výstupů vzniklo mnoho zdravějších produktů. Firma již od roku 2007 nepoužívá suroviny, které by mohly dlouhodobou konzumací poškodit zdraví spotřebitelů. (TFA FREE – naleznete na obalech).

Dlouhodobě jsme v EU také usilovali o chráněné zeměpisné označení „HOŘICKÉ TRUBIČKY“. Podařilo se nám ho získat díky kampaním „ UŽ ŽÁDNÁ NONAME TRUBIČKA“ A „NEBUDTRUBKA“, které přinesly velký počet spokojených spotřebitelů.

Hořické trubičkyPro další namlsání chuťových pohárků a cenovou nabídku se obraťte na našeho obchodního zástupce a zamiřte na naše stránky horicketrubicky.cz.

 

Napište nám a přijeďte ochutnat!

Položky označené * jsou povinné.

Dr. Oetker

Spak

Vitana

Nestle

Podravka

Heart of spice

jaro