603 453 732Po - Pá: 7:00 - 15:30

0 ks za 0,00

Nabídka volných pozic

Aktuální volná místa

Na centrálu do Starých Ždánic hledáme kolegu na pozici:

  • Řidič sk. C  26 000 Kč - 30 000 Kč

    Náplň práce:

    - rozvoz zboží po regionu Východních Čech
    - manipulace se zbožím - nakládka a vykládka zboží
    - předání požadovaného zboží zákazníkovi

    Požadujeme:

    - ŘP sk. B (nabízíme rozšíření řidičského oprávnění na sk. C), výhodou sk. C + profesní průkaz
    - zkušenosti s řízením VZV
    - fyzickou a psychickou odolnost
    - aktivní a odpovědný přístup k práci
    - komunikativnost, spolehlivost, důslednost a bezúhonnost

    Nabízíme:

  • fixní plat + měsíční prémie + diety
  • práci na HPP, jednosměnný provoz, volné víkendy
  • možnost rozšíření řidičského oprávnění na sk. C
  • služební telefon
  • služební vozidlo pro dojíždění z místa bydliště
  • zázemí stabilní a úspěšné společnosti
  • přátelský kolektiv
  • nástup možný IHNED

Pro bližší informace:

 p. Martin Šustr tel. 720 742 366

Své životopisy zasílejte na email:  msustr@exver.cz

Dr. Oetker

Spak

Vitana

Nestle

Podravka

Heart of spice

jaro