Přihlášení
Ztratili jste heslo?

(+420) 603 453 732 info@exver.cz Po - Pá: 7:00 - 15:30           ZBOŽÍ SKLÁDÁME 6:30 - 14:00

Hořické trubičky

Máte rádi sladké? My ano!

Nejraději tradiční hořické trubičky, a proto jsme se v roce 2000 stali majoritním vlastníkem firmy Pravé hořické trubičky spol. s r.o.. Ta je jedním z nejvýznamnějších výrobců oplatkového zboží a tradičních cukrovinek.

Společnost Pravé hořické trubičky spol. s r.o. prošla významnými změnami v oblasti marketingu a vývoje cukrovinek. Výrobky jsme podrobili vědeckým studiím se zaměřením na potraviny pro spotřebitele s metabolickým onemocněním a produkty zdravého životního stylu. Na základě výstupů vzniklo mnoho zdravějších produktů. Firma již od roku 2007 nepoužívá suroviny, které by mohly dlouhodobou konzumací poškodit zdraví spotřebitelů. (TFA FREE – naleznete na obalech).

Dlouhodobě jsme v EU také usilovali o chráněné zeměpisné označení „HOŘICKÉ TRUBIČKY“. Podařilo se nám ho získat díky kampaním „ UŽ ŽÁDNÁ NONAME TRUBIČKA“ A „NEBUDTRUBKA“, které přinesly velký počet spokojených spotřebitelů.

Pro další namlsání chuťových pohárků a cenovou nabídku se obraťte na našeho obchodního zástupce a zamiřte na naše stránky horicketrubicky.cz.

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím