Přihlášení
Ztratili jste heslo?

(+420) 603 453 732 info@exver.cz Po - Pá: 7:00 - 15:30           ZBOŽÍ SKLÁDÁME 6:30 - 14:00

O nás

Společnost Exver Food s.r.o je specializovaný velkoobchod potravin patřící mezi největší v České republice. Zaměstnáváme více jak 100 zaměstnanců a dosahujeme ročního obratu téměř 500 milionů korun. Na velkoobchodním trhu potravin působíme 20 let.

Jako specializovaný velkoobchod potravin zásobujeme provozovny veřejného stravování, rychlého občerstvení, nemocniční a školní jídelny, mateřské školy, restaurace, hotely, pekárny, cukrárny i lahůdkářské výrobny. Dále dodáváme potravinářské suroviny a polotovary také významným výrobcům potravin.

Mezi naše významné klienty patří i úspěšné stravovací řetězce, například firma GTH Catering.

Zabýváme se distribucí značkových potravin v plném sortimentu pro úspěšné nadnárodní společnosti.

Spolupracujeme zejména s firmami:

Od roku 2011 je součástí sortimentu firmy zdravá výživa, kterou prodáváme pod značkou Jaro. Jedná se o výrobky nejvyšší kvality, zaujímající své místo v nových trendech moderního stravování.

V roce 2014 jsme investovali nemalé prostředky do stavby vlastních mrazírenských a chladících skladů pro správné chlazení potravin. Díky tomuto posunu máme možnost distribuovat chlazené a mražené potraviny. Hlavní složkou sortimentu jsou masné výrobky, ryby, drůbež, mražená zelenina a ovoce.

V současné době pokrýváme svou sítí 5 skladů celé území republiky a mezi naše odběratele patří více jak 5000 potravinářských provozů. Skladem máme připraveno nad 10 000 položek potravinářského a drogistického zboží.

Zakládáme si zejména na perfektním a rychlém doručení objednaného zboží, které zajišťujeme vlastními nákladními a dodávkovými vozy. Dále na šíři nabízeného sortimentu, do kterého aktivně zařazujeme stále nové a zajímavé výrobky.

 

Při poskytování služeb nám pomáhají cookies. Pro více informací klikněte zde. Používáním webu vyjadřujete souhlas.Souhlasím